Karlos Vémola Samuel Pirát Krištofič

Vémola prezradil, prečo začal fandiť „Pirátovi“. Čo hovorí na ich možný budúci zápas v strednej váhe?

Ak sledujete dianie na našej MMA scéne už aspoň zopár rokov, tak viete, že Karlos VémolaSamuel Krištofič už medzi sebou v minulosti mali niekoľko slovných výmen, ktoré môžeme zaradiť do kategórie trash-talk. V poslednom čase to však utíchlo a aj Karlos uznal, že „Pirát“ sa výkonnostne neustále zlepšuje a aj on mu svojim spôsobom začal fandiť.

Oboch bojovníkov uvidíme už 5. decembra na OKTAGON 19. Vémola pôjde proti Mikuláškovi a Krištofič narazí na Strzelczyka. Oba tieto zápasy sa navyše uskutočnia v strednej váhe, čím vzniká predpoklad, že víťazi by potom mohli ísť proti sebe.Ak by sa naplnili čisto papierové predpoklady a zvíťazili by favorizovaní Vémola a Krištofič, k ich vzájomnému súboju by sme mohli byť pomerne blízko. Je síce pravdou, že Karlos sa chce viac zameriavať na poloťažkú váhu a „Pirát“ na welter, no ich potenciálny súboj by sme na našej scéne pokojne mohli označiť aj za money-fight, o ktorý by mohli mať záujem všetky zainteresované strany. A ak by bol v hre aj titul, ako to spomenul „Terminátor“, znásobilo by sa to o to viac.

Karlos Vémola o budúcej možnosti bojovať s Pirátom v strednej váhe počas MMA Letem Světem

„Ak mi dáte titulový zápas, tak mne je to úplne jedno. Ja som sa v poslednej dobe z toho trash-talku s Pirátom presunul do toho, že mu fandím. Mne sa fakt začína páčiť, že z úplného debila je z neho zrazu pán zápasník. On dáva jeden lepší výkon za druhým. Je to frajer, ktorý trénuje, zakúsol sa do toho, rozbehol sa a ide nahor.

Tak neviem, či si zaslúži, aby som ho zase zrazil dole. Ale v titulovom zápase by to asi neznamenalo úplnú zrážku. On už v tituláku bol, keď sa mu to v 77kg nepodarilo. Keď sa mu to nepodarí v 84kg, tak to nikomu vadiť nebude. Ale ja  Pirátovi tak skryto trochu fandím, za to ako sa premenil. No je mi jedno, koho mi dáte. Keď to bude titulový zápas, dajte mi kohokoľvek, koho uznáte za vhodného.“

Karlos sa takto vyjadril v rozhovore s promotérom Ondřejom Novotným. Teraz má však v hlave predovšetkým Václava Mikuláška, ktorý sa bude už o 10 dní snažiť, aby mu tieto plány prekazil.

„Pirát“ Krištofič sa vyjadril k zápasu Wittner vs Pukač a k svojmu súperovi Strzelczykovi pre OKTAGON 19

zdroj: Fight Club News

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky