fbpx
Vojto Barborík varuje Karlosa Vémolu za reči na adresu Martina Budaya

Vojto Barborík varuje Karlosa Vémolu za reči na adresu Martina Budaya

Český Terminátor má pred sebou prvú obhajobu titulu strednej váhy organizácie OKTAGON MMA. 27. marca ho na turnaji v Brne vyzve slovenský talent Milan Ďatelinka. Ešte pred samotnou obhajobou Karlos Vémola tradične rieši svoje plány do budúcnosti. Už pred časom tvrdil, že chce zbiť všetkých Attilových chlapcov. Na mušku si zobral najmä Piráta Krištofiča a Martina Budaya, ktorému posiela ďalší zaujímavý odkaz.

Vojto Barborík varuje Karlosa Vémolu za reči na adresu Martina Budaya

„Zabúda, že som veľmi silná stredná váha. Silovo určite nie je lepší než ja, môžeme ísť pokojne do posilňovne a porovnať si bench, drep a mŕtvy ťah. V zápase by som sa ho snažil poraziť rýchlosťou a šikovnosťou. Keď si je istý, že by som v ťažkej váhe prišiel k úrazu, prečo sa s tímom bránia nášmu zápasu?“ odpovedal Vémola v rozhovore pre Šport.sk na otázku, či si naozaj verí na Martina Budaya.

„Keby ma vyzval niekto z perovej váhy, dám mu v klietke jednu facku a vezmem ľahko zarobené peniaze. Nech sa Buday vyjadrí a prijme zápas. Podľa mňa však veľmi dobre vie, že naše kvality sú úplne inde,“ dodal Vémola.

Jeho rečí má očividne dosť Budayov kamarát a tímový kolega Vojto Barborík, ktorý reagoval na sociálnych sieťach. „Karlito prestaň už, lebo sa vypapám naspäť na 90 a bude au au. Ale kľudne ti to zatiaľ vysvetlí Martin Buday.

Je veľmi zaujímavé sledovať snahu Karlosa Vémolu o odvetný zápas s Attilom Véghom. Opäť v rozhovore totiž spomínal, že zmláti kohokoľvek z jeho tímu, keď mu ho nechcú dať. Spomínaní bojovníci sa však do zápasu s ním zatiaľ určite nehrnú, Pirát je zranený a Martin Buday by mal zabojovať o titul ťažkej váhy OKTAGONu. Podľa všetkého sa Termínator len tak ľahko nevzdá. Uvidíme teda, či si vyhliadne v trnavskom Spartakuse ďalší cieľ.

Aký balík si z turnaja UFC 259 odniesli Adesanya či Blachowicz?

 

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky