Khabib vs Conor McGregor 2

White: Chceli sme urobiť TUF s odvetou Khabib vs Conor 2, ale McGregor to pokašľal. Teraz čakáme, ako to bude s Poirierom

UFC prezident Dana White pred pár týždňami spomínal, že pre Conora McGregora majú začiatkom roku 2021 pripravené niečo veľmi zaujímavé. V týchto dňoch sa potvrdilo, že reč bola o ďalšej sérii The Ultimate Fighter. Pôvodný plán bol taký, že Conor sa mal v tejto bojovej reality show predstaviť ako jeden z hlavných trénerov a jeho náprotivkom by bol Khabib (prípadne Gaethje, podľa toho, ako dopadne UFC 254). Vyústilo by to ich odvetným zápasom.

Momentálne to však vyzerá tak, že sa toho nedočkáme. Whitea sklamalo ako McGregor hovoril o tom , že sa rieši jeho potenciálny boxerský súboj s Manny Pacquiaom. A ďalšou vecou, ktorú prezident UFC Conorovi dosť vyčítal, bolo zverejnenie ich osobnej textovej komunikácie, čo považoval za podraz a nečestný krok.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Narazí Jiří Procházka už najbližšie na Aleksandara Rakica? >>>

Dana White prezradil, aké boli plány s Conorom McGregorom

„Khabib bol ochotný ísť do toho až do momentu, keď Conor urobil všetky tie sprostosti. O tom som vtedy hovoril. Cítil som to tak, že to vyzerá dobre a že to dáme dokopy. Chystali sme sa urobiť Ultimate FIghter na ESPN a uskutočniť sakra tú ich odvetu, ale Conor to pokašľal. Áno, Khabib mi už povedal, že nasrať na Conora.

Čo sa týka toho, že Conor oznamoval jeho boxerský zápas s Pacquiaom, tak neviem, či ste si to všimli, ale ľudia zo Saudskej Arábie po Conorovi vyštartovali s tvrdením, že uskutočnenie tohto zápasu je klamstvo, Povedali mu, nech tú informáciu stiahne do 15 minút, lebo inak ho budú žalovať a súdiť sa s ním. Takže následne to stiahol. Už ten poster s McGregorom a Pacquiaom neuvidíte.

Potom Conor vyzval Dustina Poiriera na charitatívny zápas v Dubline. Tak sme sa toho chytili a ponúkli sme im vzájomný zápas. Majú od nás ponuku na súboj, takže teraz čakáme na to, aké odpovede od nich dostaneme.“

Poirier už medzitým stihol navrhovanú ponuku odsúhlasiť a zahraničné zdroje tvrdia, že sa čaká na reakciu McGregora. Ak by to klaplo, mohli by sa medzi sebou stretnúť v UFC záverom roku. Vzťahy medzi Whiteom a Conorom však v súčasnosti zjavne nie sú úplne ideálne.

Conor McGregor chce konať dobro! Dohodol si odvetu s Poirierom, pre charitu

Zdroj: mmajunkie , mmafighting  , thesun

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky