Conor McGregor Fabricio Werdum

Conor McGregor a Fabricio Werdum sa dostali do hádky kvôli steroidom a dopingovým kontrolám

Conor McGregor svojim včerajším tweetom upozornil na to, že tak veľká organizácia ako Bellator MMA by už mala zaviesť kvalitnejšie a pravidelné dopingové testy svojich bojovníkov. Chytil sa toho bývalý UFC šampión ťažkej váhy Fabricio Werdum, ktorý si následne s Conorom vymenil niekoľko argumentov. Werdum si myslel, že McGregor svoj príspevok mieril proti Cris Cyborg.

Dana White sa pridal na stranu Khabiba, Conorovi nechce splniť ani ďalšiu požiadavku >>>

Výmeny názorov medzi McGregorom a Werdumom

Conor McGregor: Je to bláznivé pomyslenie, že Bellator MMA stále nemá v poriadku testovací systém na kontrolu látok zvyšujúcich výkonnosť. Organizácia by mala prijať dôveryhodný testovací systém, aby udržala svojich čistých športovcov v bezpečí!

Fabricio Werdum : Lúzri sa budú vždy snažiť nájsť výhovorky. Šampióni trénujú veľmi tvrdo a nenechajú sa takýmito vecami vyrušiť. Cris Cyborg je žijúca legenda, McGregor je sráč.

Conor McGregor: Čože? Vôbec som nezmieňoval Cris. Nemalo to s Cris nič spoločné. Bol to návrh organizácii, ktorá patrí medzi popredné, aby rozvinuli ich antidopingový testovací program. Nie je správne na tejto úrovni zachovávať laxné stanovisko. Ale počkaj! Nemáš ty náhodou stopku kvôli steroidom práve v tomto období? A nebol ti následne trest zredukovaný, pretože si donášal informácie o ostatných dopujúcich? A len nedávno si sa zaviazal práve tejto organizácii, o ktorej hovorim? Wau, chlape, nasrať na teba.

Fabricio Werdum: Vtipné na tom je, že to bolo vyvolané kvôli zápasníčke, ktorá bojuje v perovej váhe a trénuje v tvojom gyme. Pretože Sinaed Kavanagh uverejnila tweet o testovaní po tom, keď ju Cyborg porazila. Prečo teraz z toho cúvaš?

Conor McGregor: Nikdy spolu nebojovali. Sinaed trénujem, Cris manažujem. Obe sú ohromne talentované bojovníčky. Toto nie je ani o jednej z nich! Ani o nikom konkrétnom na zozname zápasníkov. Je to o organizácii ako takej, ktorá by mala v tomto smere napredovať a skvalitniť testovanie.

Fabricio Werdum: Nemal by si manažovať žiadnu ženu, pretože ti nemožno veriť v súvislosti so žiadnou dcérou alebo manželkou (poznámka: narážka na to, že McGregor bol nedávno obvinený z údajného obnažovania na verejnosti). Keď ta stretnem, dám ti brazílsku facku.

Justin Gaethje strávil v UFC len 17 sekúnd na chrbte, upozorňuje André Reinders a tuší prvú prehru Khabiba

zdroj: mmamania , espn

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky