fbpx
OKTAGON MMA LIVE prenos

Turnaje organizácie OKTAGON MMA sú zatiaľ bez divákov a preto sa budú dať sledovať jedine cez Pay Per View – OKTAGON.TV. Je to jediná možnosť ako prispieť k tomu, aby mohla organizácia OKTAGON MMA naďalej prinášať skvelé turnaje na tak vysokej úrovni. 

Rád by som vás preto aj vyzval, neváhajte s kúpou PPV a podporte turnaje, nech môžeme v roku 2021 naďalej turnaje sledovať.Od podujatia OKTAGON 19 si organizácia rieši službu PPV vo vlastnej réžií a tým pádom by už nemal byť problém s plynulosťou prenosov. Turnaj by tak mal byť vysielaný vo vynikajúcej kvalite, bez výpadkov a sekaní.

Existuje ešte možnosť, ktorá vychádza lacnejšie a je v podstate zadarmo. Sú to livestreamy zápasov od Fortuna alebo Tipsport TV a zároveň si môžete popri sledovaní aj staviť na jednotlivé zápasy. 

Podmienkou je registrácia vo Fortune alebo Tipsporte (registrovať sa je možné tu) a raz do mesiaca si musíte vsadiť na hocijaký tiket malú čiastku. To je podmienka sledovania turnajov zadarmo.

UFC LIVE prenosy

Turnaje najväčšej MMA organizácie sveta UFC je možné sledovať na programe Premier Sport, ktorý majú vo svojej ponuke Telekom alebo Digi Slovakia. Ak máte providera, ktorý tento program v ponuke nemá, je možné sledovať turnaje prostredníctvom Fortuna alebo Tipsport TV, aj keď je to menej kvalitný stream. Je nutné byť v Tipsporte zaregistrovaný (registrovať sa je možné tu) a raz do mesiaca si musíte vsadiť na hocijaký tiket malú čiastku. To je podmienka sledovania turnajov zadarmo. Nie všetky turnaje Tipsport streamuje, ale tie najdôležitejšie určite áno.