fbpx

Skroluj na článok

 

Cormier vs Miocic

Do pekla, aj ja som chcel niečo nové keď som ťa porazil a dal som ti odvetu! Cormier vyzýva Miocica na uzavrenie trilógie

Daniel Cormier vyzýva Stipe Miocica na tretí vzájomný súboj.

Leto 2018. Daniel Cormier nastúpil proti Stipe Miocicovi prvýkrát. V 1. kole ho porazil na KO.Leto 2019. Odveta. Cormier smeroval za druhou výhrou. V priebehu zápasu však Stipe Miocic prebral opraty zápasu, zaútočil na „spodok“ a Cormiera porazil v 4. kole.

DC prehral prvýkrát po siedmich výhrach v rade. Bola to len jeho druhá profesionálna porážka z 24 zápasov v MMA.

Hovorilo sa, že 40-ročný borec koketuje s koncom. No nebol by to Daniel Cormier, keby v ňom opäť nerozhorel oheň bojovníka a silná túžba revanšovať sa.

Cormier vyzval Miocica na uzavrenie trilógie

„Stipe a ja budeme bojovať ďalej. Presne to sa má stať. A aj sa to stane,“ Cormier uviedol podľa ESPN.

„Viem, že povedal, že chce niečo nové. Dobre, do pekla, aj ja som chcel niečo nové po tom, čo som ho porazil a dal som mu odvetu.“

„Stipe, si čestný, však? Si požiarnik, zachraňuješ životy, robíš po celý čas správnu vec, však? Tak sprav tú správnu vec a daj mi odvetu,“ vyzval Cormier Miocica na uzavrenie trilógie.

UFC má tiež záujem o tretí zápas medzi Cormierom a Miocicom. Stipe sa aktuálne zotavuje zo zranenia oka, no podľa vlastných slov je už OK. V stredu vyhlásil, že sa cíti už „omnoho lepšie“, no kedy sa vráti zatiaľ nie je jasné. Miocicov agent Jim Walter vyhlásil, že Stipe by sa mal vrátiť do klietky tento rok.

zdroj: ESPN

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky