Dohady po UFC 229: Conor McGregor mal pred zápasom zdravotné a rodinné problémy

Bývalý šampión dvoch UFC kategórii Conor McGregor uskutočnil svoj návrat k MMA po dvoch rokoch, keď sa predstavil v titulovom zápase ľahkej váhy na UFC229 (6.október). Veci v tú noc nešli úplne podľa jeho predstáv a Khabib ho nakoniec porazil submisiou v 4.kole.

Viacerí poukazovali na to, že Conor sa už pri nástupe javil rozdielne a niečo im na ňom nesedelo. MMA portály Middle Easy a MMA Imports aktuálne uverejnili nové dohady od zatiaľ neurčitého zdroja, podľa ktorých Conora negatívne ovplyvnili zdravotné a rodinné komplikácie pred týmto súbojom.

Pôvodná správa z Middle Easy

Pomaly unikajú viaceré vedľajšieho dopady z UFC 229. Najnovšie sa šepká o tom, že Conor McGregor trpel chorobou v týždňoch smerujúcich k turnaju UFC 229. Nešlo o bežnú chrípku, ale McGregorovi boli podávané väčšie dávky antibiotík a to zasahovalo do jeho tréningu.

Ohromné, ak je to pravda, ale ďalšou fámou je to, že Conor McGregor sa vyrovnával s osobnými problémami v noci turnaja UFC 229. Nevie sa presne, čo to bolo, ale hovorí sa o tom, že to malo niečo spoločné s jeho rodinou.

zdroj: mmaimports , usatoday

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky