Jiří “Denisa” Procházka už pozná meno súpera! Titul v Rizine bude hájiť proti borcovi, ktorý posledných 20 zápasov bojoval v UFC

Veľmi zaujímavý súper čaká na Silvestra Jiřího “Denisu” Procházku pri obhajobe titulu poloťažkej váhy organizácie Rizin.

Obhajoba titulu proti veteránovi UFC

Jiří “Denisa” Procházka zverejnil meno svojho nasledujúceho súpera. 31. decembra sa v Saitama Super Arena stretne v obhajobe titulu šampióna poloťažkej váhy organizácie Rizin s Američanom C.B. Dollawayom.

Borec s prezývkou “The Doberman” má skóre 17-9, no tým sa nenechajte zmiasť. Posledných 20 (!!) zápasov bojoval v najprestížnejšej organizácii UFC.


Prvá Slovenská e-lekáreň

C.B.Dollaway stál v UFC proti menám ako Francis Carmont (vyhral), Lyoto Machida (prehral) či Michael Bisping (prehral).

Procházka vs Dollaway
zdroj: facebook JDP

Desiata výhra pre “Denisu” a presun do UFC?

“The Doberman” vyhral dva z posledných troch súbojov. V júli 2017 vybodoval Eda Hermana. V marci 2018 porazil Hectora Lombarda kurióznym spôsobom. Jeho súper bol diskvalifikovaný po tom, čo po gongu oznamujúcom koniec kola neprestal s údermi a zložil súpera na zem.

Posledný zápas mal v septembri 2018 a tretiu výhru v rade nedokázal pridať. Nad jeho sily bol Khalid Murtazaliev, ktorý ho porazil v 2. kole na TKO.

Jiří “Denisa” Procházka túži pridať 10. víťazstvo v rade. Vyhral 19 z posledných 20 zápasov. Po súboji s “The Dobermanom” mu končí zmluva v organizácii Rizin a svojimi vyjadreniami český bojovník naznačoval, že by sa chcel posunúť vyššie – do UFC. Prípadná výhra s Dollawayom môže byť jeho vstupenkou.

zdroj: facebook Jiří “Denisa” Procházka

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky