Khabib Nurmagomedov Justin Gaethje UFC 254

Khabib pred súbojom o titul varuje Gaethjeho: Zoberiem ho do najhlbších vôd a tam ho utopím

Khabib Nurmagomedov uskutoční svoj dlho očakávaný návrat 24. októbra na UFC 254. Proti nemu pôjde držiteľ dočasného opasku Justin Gaethje. Medzi týmito bojovníkmi nepanuje žiadna zlá krv a je to teda podobné ako v minulom zápase Khabiba s Dustinom Poirierom. Zo športového hľadiska si však určite nič nedarujú a obaja sa budú snažiť odovzdať svoje maximum. Khabib plánuje zobrať Gaethjeho do takých fáz zápasu, v ktorých sa Justin ešte neocitol.
Khabib Nurmagomedov a jeho varovný odkaz Gaethjemu

„Justin je veľmi slušný chlapík a pre mňa je dobrým protivníkom, ale keď sa klietka zavrie, bude musieť byť pripravený nielen na boxerský duel. Ja nie som Dustin (Poirier) alebo Tony (Ferguson). Zoberiem ho do najhlbších vôd a tam ho utopím.“

„The Eagle“ vyzerá byť pred svojou treťou obhajobou titulu ľahkej váhy viac než motivovaný. Svoju prípravu bude už onedlho smerovať do amerického AKA gymu pod vedením hlavného trénera Javiera Mendeza.


Prvá Slovenská e-lekáreň

„Bude to náročná príprava. V septembri už budeme spolu s trénerom Javierom Mendezom. Chýbaš mi, tréner.“

Aký bude ďalší krok Khabiba, to bude záležať práve od výsledku jeho zápasu s Gaethjem. Fanúšikov však poslednom čase navnadil aj tým, že v apríli 2021 by si ako ďalšieho protivníka želal Georgesa St-Pierra.

Mikulášek: Pred nikým som sa neposral. Do Karlos Show nejdem preto, lebo ja sa s ním chcem biť a nie rozprávať sa

Zdroj: mmamania , foto: mmapowerhour

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky