Leo Brichta

Leo Brichta sa predstaví v RCC! Čaká ho brutálna premiéra proti doteraz neukončenému súperovi na víťaznej vlne

Leo Brichta si vyskúša ruskú organizáciu RCC. V premiérovom súboji ho čaká ťažký súper, päť zápasov neporazený Rus

Leo Brichta, si podobne ako jeho tímový kolega David Kozma, vyskúša ruskú organizáciu RCC. Vo svojej premiére sa 20. februára predstaví proti mimoriadne nebezpečnému súperovi.Leo Brichta v premiére RCC proti doteraz neukončenému súperovi

Domáci Rus Vladimir Palchenkov má bilanciu 11-2 a aktuálne sa vezie na päťzápasovej víťaznej vlne. Všetkých päť výhier dosiahol na body.

Celkovo je to borec, ktorého drvivá väčšina zápasov končí na body. Osem z jedenástich výhier dosiahol týmto spôsobom. A na body boli aj obe jeho doterajšie prehry /Amirov, Magomedov/.

Leo Brichta to má aktuálne 7-3, za sebou tri víťazstvá v OKTAGON MMA po sebe. Pri dvoch z nich získal bonus za výkon večera /Makarowski, Kohout/. Obe spomínané víťazstvá dosiahol už v prvom kole.

Fanúšikovia sa nemusia obávať, Brichta bude naďalej zápasiť aj v organizácii OKTAGON MMA. Potvrdil to uznávaný rozhodca a jeho manažér Pavel Touš pre fightclubnews.cz.Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

„Leo Brichta má podpísaný nový kontrakt s OKTAGONOM. Naším cieľom je titul OKTAGONU. Leo má povolené štarty mimo Česko a Slovensko, ktoré sa konzultujú s OKTAGONOM a vždy platí, že termín zápasu pod OKTAGONOM má prednosť pred zápasom vonku,” vysvetlil.

Leo je v OKTAGON MMA trojkou v rebríčku ľahkej váhy. Dvojkou je Miroslav Štrbák a jednotkou Rony Paradeiser. Ten bude na turnaji OKTAGON 21 už čoskoro bojovať o titul s legendou slovenského MMA Ivanom Buchingerom.

Štrbák má pred sebou súboj s Karolom Ryšavým a víťaz tohto zápasu si to možno “pinkne” s Brichtom o titulovú šancu proti víťazovi “bitky generácií” Buchinger VS Paradeiser.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky