OKTAGON Výzva 4 v ženskom zložení! Všetky potrebné informácie na jednom mieste

Organizácia OKTAGON MMA dnes predstavila zloženie českého a slovenského tímu OKTAGON Výzva 4, ktoré bude tentokrát v ženskom prevedení. Už Projekt Y na seba ťahá veľkú pozornosť a preto sa organizátori rozhodli zatraktívniť bojové športy aj pre ženské pohlavie.

Mohlo by vás zaujímať: Krátke zhrnutie OKTAGON 13 + reakcie bojovníkov na instagrame (Vémola, Muradov, Ďatelinka, Pešta, Dvořák a ďalší) >>

OKTAGON VÝZVA 4

V nadväznosti na ženský zápas Projetku Y medzi Evou Borodáčovou a Kateřinou Klinderovou už tento týždeň v stredu zaháji natáčanie OKTAGON Výzva 4. Doteraz mužská záležitosť bude čisto ženská.

Šancu začať a nakopnúť svoju MMA kariéru alebo novú etapu života dostane 8 žien. Štyri slovensky a štyri češky vstúpia do povedomia fanúšikov MMA na česko-slovenskej scéne bojových športov. Budú čeliť tvrdým tréningom, výzvam mimo ich komfortných zón a hlavne budú bývať celý mesiac v jednej vile.

Pod svoje trénerské krídla si ich vezmú legendárni bojovníci Karlos Vémola a Attila Végh, ktorí k sebe ešte dostanú svojich asistentov. Finálový večer sa uskutoční na turnaji OKTAGON 15 v pražskej O2 aréne, kde aj trénerov takisto čaká vzájomný zápas storočia, na ktorý všetci fanúšikovia MMA čakajú.

Český tím:Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

Sandra Mašková, Praha, 31 let.
Michaela Dostálová, Praha, 34 let.
Kamila Eliášová, Šternberk, 22 let.
Eliška Pelechová, České Budějovice, 23 let.

Slovenský tím:

Lucia Szabová,, Bratislava, 21 let.
Kristína Sládeková, Senec, 22 let.
Nikoleta Domoráková, Trnava, 25 let.
Lucia Krajčovič, Bratislava, 32 let.

Úplne prvá epizóda OKTAGON Výzva 4 bude odvysielaná 16.9. už tradične na O2 TV sport a na slovenskej JOJ Plus. Rozhodne sa máme na čo tešiť!

Zdroj: tlačová správa OKTAGON MMA

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky