Sebavedomie mu rozhodne nechýba! Hoci ešte ani neporazil Ľudovíta Kleina, s ktorým bude mať čoskoro zápas, už si pýta súboj s Paddy Pimblettom.
Poliak Mateusz Gamrot má na 31. mája naplánovaný zápas so slovenským bojovníkom Ľudovítom Kleinom. Ešte ho nezdolal a veru jednoduché to s ním mať určite nebude, už plánuje veľké veci.
Rád by sa stretol v klietke s Angličanom Paddy Pimblettom. „Nemám rád Pimbletta. Je to arogantný anglický chlapec, ktorý príliš veľa rozpráva. Rád by som sa s ním stretol v klietke, pretože si myslím, že dostal príliš ľahkú cestu na vrchol divízie. Vyhrával len preto, že nedostal silných súperov,“ cituje Gamrota Sport Skeeda.
Paddy Pimblett ťahá sériu 9 víťazstiev v rade. V UFC vyhral všetkých sedem doterajších zápasov. Naposledy porazil Michaela Chandlera na TKO v treťom kole.
Mateusz Gamrot je sedmičkou a Paddy Pimblett osmičkou ľahkej váhy UFC. Ich súboj by rozhodne dával zmysel. Ale to by musel Poliak poraziť nebezpečného Kleina, ktorý chce dosiahnuť svoj životný triumf, ktorým by sa katapultoval do TOP 10.