fbpx

Sponzorovaný obsah

Pri stávkach na Borárosov zápas a na jeho víťazstvo v druhom kole sa bavíme o slušnom balíku peňazí
Zdroj fotky: OKTAGON MMA

Toto je reakcia Gábora Borárosa po zápase s Maratom Gafurovom vo svojej premiére na turnaji ACA 172

Gábor Boráros dnes odbojoval svoj premiérový zápas pre ruskú organizáciu ACA MMA. Jeho súperom bol skúsený bojovník Marat Gafurov, ktorý má skóre 19-4. Gábor šiel do zápasu ako outsider a k tomu ho ešte pred zápasom potrápila choroba.

Gafurov bol favoritom zápasu a hneď v úvodných sekundách zápasu zobral Borárosa na zem a tam to bol z jeho strany boj o prežitie zopár minút. Marat mal situáciu pod kontrolou a okrem nástupov na submisie hrozil aj tvrdými údermi z vrchnej pozície. Gafurov celú situáciu dokonal zhruba po troch minútach zápasu, keď Gábor odklepal nebezpečne nasadený armbar (páka na ruku).

Borárosovi sa teda nepodarilo pri jeho premiére v ACA prekvapiť, no dúfajme, že si z tohto zápasu aspoň neodniesol vážnejšie zranenie ruky. Nižšie nájdete video zo zápasu a ukončenie, ktoré Gafurov doručil.

Gábor Boráros reaguje na svoju neúspešnú premiéru v ACA MMA

„Všetkým vám veľmi pekne ďakujem za vašu podporu a oporu v tomto zápase. Bohužiaľ od pondelka som nebol v dobrej forme, ale aj tak nie som z tých, čo vycúvajú,“ povedal Gábor Boráros po jeho neúspešnom debute v organizácií ACA MMA.

V najbližšej budúcnosti sa pravdepodobne dozvieme, kam budú smerovať jeho najbližšie kroky. Veľmi často sa hovorí o jeho zápase pod krídlami organizácie RFA, takže uvidíme, či sa po premiére v Rusku predstaví aj pod domácou organizáciou pod červenými farbami.

V texte môžu byť umiestnené odkazy na sponzorovaný obsah.