Ľudovít Klein UFC 253

UFC bojovníci a MMA osobnosti reagujú na impozantnú výhru Ľudovíta Kleina, ktorý na UFC 253 zdemoloval Shanea Younga

Verili sme vo výhru, verili sme v knokaut, ale že to bude takýmto spôsobom, to si predstavoval asi málokto. Ľudovít Klein totiž zdemoloval Shanea Younga za niečo viac ako minútu prvého kola! Po jeho typickom kope z ľavej nohy nasledovali rýchle údery rukami a zastavenie zápasu rozhodcom. Parádne ukončenie od „Lajoša“ už obletelo celý svet a pribúdajú reakcie na jeho skvelú premiéru na UFC 253. Klein tak do bodky naplnil cieľ, aby sa mu ako prvému podarilo Younga predčasne ukončiť. Tomu sa hovorí debut!

UFC bojovníci a MMA osobnosti reagujú na impozantnú výhru Ľudovíta Kleina

Jon Anik: Ľudovít Klein umiestnil Slovensko na mapu po tomto veľkom víťazstve. Wau!


Prvá Slovenská e-lekáreň

Paul Felder: Čo som hovoril? Kop do hlavy. Povedal som, že to bude head-kick. Keď si pozriete videá tohto chlapca, tak to zasadzuje nádherne. Ten chlapík je nebezpečný. Hovorím to už teraz, že Ľudovít Klein môže byť v perovej váhe vyzývateľom.

Aljamain Sterling: Nebezpečná kombinácia! Kop do hlavy, prechod na ortodoxný postoj nasledovaný 1-4-3-2. Toto je záležitosť vysokej úrovne!

Jairzinho Rozenstruik: Rýchlejší ako jeho tieň. Impozantné zasadzovanie úderov od Ľudovíta Kleina!

Brett Okamoto: Ľudovít Klein išiel do tohto zápasu na poslednú chvíľu proti Shaneovi Youngovi s určitým hajpom a teraz vieme, prečo to tak bolo. Kop ľavou nohou do hlavy, pravý zdvihák, zápas skončil v prvom kole. Pôsobivý, veľmi pôsobivý UFC debut.

Ariel Helwani: Ľudovít Klein, ktorý včera prekročil váhový limit o 1,8kg, práve knokautoval Shanea Younga v prvom kole po sekvencii, ktorú začal s drsným kopom do hlavy.

ESPN MMA: Ľudovít Klein to na Shanea Younga totálne rozbalil.

Marc Raimondi: Úžasné ukončenie od Ľudovíta Kleina. Kop do hlavy nasledovaný ohnivou kombináciou. Ohromná vec.

KO! Ľudovít Klein ukončuje súpera vo veľkom štýle

foto: mmamania

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky