fbpx

Sponzorovaný obsah

VIDEO Jedna dobre mierená na bradu a bolo hotovo: Cverna si vybojoval titulovú šancu! Nastúpi do zápasu s Orlovom?
Zdroj fotky: RFA

Český MMA bojovník Alexander Cverna sa predstaví na podujatí RFA x IAF Special Title Night ako jeden z titulových vyzývateľov. O šampiónsky opasok ťažkej váhy IAF zabojuje proti Yevhenyimu Orlovovi po tom, ako minulý víkend ukončil za necelú minútu Davida Závodu. Duel Orlov vs. Cverna prebehne 11. novembra v Prahe a vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti Ticketportal.cz.

Krásny knokaut krátko po štarte

Na tlačovej konferencii pred RFA 12 sa v rámci predstavenia projektu RFA x IAF stretli spolu Cverna s Orlovom a rozhodne nešlo o priateľské výmeny názorov. V tom čase však ešte nebolo isté, či proti sebe nastúpia, keďže Cverminátora čakal ešte vyzývateľský zápas so Závodom. Ten prebehol 16. septembra v Poděbradoch a netrval ani minútu.

Cverna ukázal skvelý prehľad a neskutočnú silu v úderoch. Po pravom háku zo zadnej ruky mierenom priamo na bradu Závoda padol na zem a po následnom dobíjaní rozhodca zápas ukončil. Cverna tak upravil svoje skóre na 9-2 a najbližšie sa pokúsi počet svojich víťazstiev navýšiť na dvojciferné číslo.

Večer titulových zápasov

Na podujatí RFA x IAF Special Title Night uvidíme okrem šampiónskeho duelu Orlov vs. Cverna aj ďalšie titulové zápasy. O opasok pod Real Fight pravidlami zabojuje Tadeáš Mawar Růžička proti Jacobovi Mikulovi. Obaja bojovníci sú doposiaľ v RFA neporazení, čo sa však po 11. novembri už naisto zmení.

Po premiérovej porážke medzi profesionálmi sa Dominik Humburger pokúsi o návrat na víťaznú vlnu. Dočasný šampión strednej váhy tentokrát zabojuje o skutočný titul RFA proti Davidovi Hoškovi.

Napriek poslednej porážke je jasným favoritom Humburger, no Hošek už neraz ukázal, že ho za žiadnych okolností nesmieme nikdy podceňovať. Vstupenky na RFA x IAF Special Title Night si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.cz.

V texte môžu byť umiestnené odkazy na sponzorovaný obsah.