fbpx

Sponzorovaný obsah

Výsledky Bellator 200: Rafael Carvalho vs Gegard Mousasi + HIGHLIGHTY

Londýn – Prinášame vám aktuálne výsledky Bellator 200, ktorý sa konal piatok 25. mája 2018 v SSE Arene, Londýn. A aj keď sa zmenil kvôli zraneniu hlavný zápas večera v ťažkej váhe Roy Nelson vs Mirko Crocop, rozhodne sme sa mali na čo pozerať. Skvelé zápasy a ukončenia od bojovníkov Bellatoru.

Hlavný zápas večera tak prevzali na seba Rafael Carvalho (15-1 MMA, 6-0 BMMA) a Gegard Mousasi (43-6-2 MMA, 1-0 BMMA), ktorý bojovali o titul strednej váhy Bellatoru.

Kompletné výsledky Bellator 200: Carvalho vs Mousasi

Hlavná karta

GEGARD MOUSASI  porazil RAFAEL CARVALHO – technické KO (údery) 1. kolo, 3:35

titul strednej váhy

Obaja borci začínali zápas so spodnými kopmi, no po prvej minúte využil príležitosť na takedown Mousasi. Po troch minútach v boji na zemi a úderov bez obrany získava Mousasi titul šampióna strednej váhy v súťaži Bellator.

Michael Page porazil David Rickels – submisia (vzdanie súpera) 2. kolo, 0:43

Aj keď to po celý čas vyzeralo ako nepodarené divadlo s rôznymi tancami, Michael Page s prehľadom porazil svojho súpera, ktorý sa ho takmer ani poriadne nedotkol. Po niekoľkých trafených úderov od Michaela sa po prvej minúte 2. kola David Rickels vzdal.

Aaron Chalmers porazil Ash Griffiths – technická submisia (quillotine choke v stoji) 1. kolo, 1:54

Chalmers svoju premiéru v Bellatore dokonale dotiahol do víťazného konca. Po ubránenom takedowne, kolene a pár úderoch vrátil požičané v podobe trafených dvoch úderov, ktoré Ash Griffithsa poslali na zem. Stačilo si už len ustrážiť ukončenie submisiou v stoji.

Mike Shipman porazil Carl Noon – knockout (punches) – Round 1, 0:11

Bolo to najrýchlejšie KO v histórií Bellatoru a Mike Shipman po prvom trafenom zadnom údere knokautoval Carla Noona.

Kate Jackson porazila Anastasia Yankova – jednohlasné rozhodnutie (30-26, 30-26, 29-27) 3. kolo, 5:00
Phil Davis porazil Linton Vassell – knockout (kop do hlavy) 3. kolo, 1:05

Predzápasy

Jahreau Shepherd porazil Marcin Zywica – technické KO (zastavené doktorom) 1. kolo, 5:00
Walter Gahadza porazil Kent Kauppinen – submisia (rear-naked choke) 2. kolo, 2:04
Amir Albazi porazil Iurie Bejenari – submisia (rear-naked choke) 1. kolo, 3:21
Charlie Leary porazil Tom Green – technické KO (údery) 2. kolo, 4:58

Charlie Ward porazil Martin Hudson – technické KO (údery) 1. kolo, 2:23

Pedro Carvalho porazil Daniel Crawford – viachlasné rozhodnutie (29-28, 28-29, 29-28) 3. kolo, 5:00
Anatoly Tokov porazil Vladimir Filipovic – submisia (guillotine choke) 1. kolo, 0:56

Costello van Steenis porazil Kevin Fryer – technické KO (údery) 1. kolo, 1:27

Mike Ekundayo porazil Tom Mearns – technické KO (zranenie ruky) 2. kolo, 1:02

Hneď prvý zápas a zároveň debut v Bellatore Toma Mearnsa poznačilo brutálne zranenie ruky, na ktoré sa znova nepozerá veľmi dobre.

zdroj: mmajunkie

V texte môžu byť umiestnené odkazy na sponzorovaný obsah.