Výsledky OKTAGON 15: Zápas storočia Végh vs Vémola, titul ťažkej váhy a vypredaná O2 aréna v Prahe!

 

Bude vás zaujímať: Karlosa Vémolu mal ku klietke sprevádzať Karel Gott. Prehovoril o sparingu s Darrenom Tillom i zápase s Jiřím Procházkom >>

Výsledky OKTAGON 15: Zápas storočia Végh vs Vémola, titul ťažkej váhy a vypredaná O2 aréna v Prahe!

Hlavná karta (Sobota, 20:00 – PPV, Joj Plus, O2 TV Sport)

Attila Végh porazil Karlos Vémola – KO (úder) 1. kolo


Prvá Slovenská e-lekáreň

Po dlhom čakaní, po všetkých špekuláciách a po všetkých tipoch tu máme víťaza zápasu storočia! Attila “Pumukli” Végh porazil Karlosa “Terminátora” Vémolu na knokaut a na svoju typickú hru Vémolu ani neprišlo. Vyspelý a odhodlaný výkon, ktorý Attila predviedol mu priniesol svoje ovocie.

Michal Martínek porazil Viktor Pešta – TKO (údery – ukončené kvôli zraneniu) 1. kolo

Michal Martínek prvýkrát a úspešne obhájil titul ťažkej váhy proti UFC veteránovi Viktorovi Peštovi, ktorý pravdepodobne kvôli zranenej čelusti musel zápas odmávať a rozhodca to hneď ukončil.

Kaik Brito porazil Gábor Boráros – TKO (naskočené koleno – ukončené kvôli zraneniu) 1. kolo

Dlho očakávaný návrat do zápasu sa Gáborovi vôbec nevydaril a po pokusoch o takedown si vbehol na naskočené koleno a pre veľký cut a krvácanie nevidel na súpera a rozhodca zápas ukončil.

Leandro Silva porazil Robert Bryczek – jednohlasné rozhodnutie – na body

Vo welterovej váhe sa zrodilo prekvapenie a Silva s jeho železnou bradou porazil Bryczeka po presvedčivom výkone na body!

Jakub Štáfek porazil Peter Benko – KO (úder) 1. kolo

Pokračovanie Projektu X 2 sa skončilo veľmi rýchlo v prvej polovici prvého kola, kedy Benko nestačil na Jakuba Štáfeka. Ten ho dobre trafeným spôsobom doslova vypol. V každom prípade si obaja bojovníci zaslúžia rešpekt za to ako sa dopracovali k ich zápasu.

Predzápasy (Sobota, 18:00 – PPV)

Joachim Christensem porazil Miloš Petrášek – viachlasné rozhodnutie (29-29, 29-28, 29-28)

Petrášek po dvoch porážkach v rade chcel a musel vyhrať zápas s veteránom UFC. Podľa mnohých bol možno o tento zápas okradnutý, no nepodarilo sa mu predsvedčiť rozhodcov o víťazstve so skúseným Dánom.

Mateusz Legierski porazil Jakub Bahník – KO (úder vo vzájomnej prestrelke) 1. kolo

Legierski si v pozápasovom rozhovore vypýtal víťaza zápasu Štrbák vs Ryšavý a dodal, že chce titul ľahkej váhy po tom, čo vyhral tri zápasy na v rade na KO!

David Hošek porazil Jakub Běle – TKO (údery na zemi) 1. kolo

David Hošek mnohých prekvapil svojim skvelým výkonom, keď porazil Jakuba a v prípade, že bude bojovať na OKTAGON 16 v Ostrave si súpera nevyberá a zobere kohoľvek.

Vojto Barborík porazil Sasha Belov – submisia (arm triangle choke) 1. kolo

Barborík úplne dominantným výkonom porazil Belova na zemi, kde majú v sparingu s ním problémy aj bojovníci vo vyššej váhe, takže potvrdil svoju dominanciu!

Pavel Salčák porazil Simon Michálek – TKO () 1. kolo

Lucia Krajčovič porazila Barbora Cypriánová – TKO (údery a lakte) 1. kolo

Lucia Krajčovič famóznym a dominantným spôsobom od začiatku tlačila na víťazstvo a aj keď Barbora dlho odolávala, zápas na “short notice” prehráva.

Zdroj fotky: Facebook OKTAGON MMA

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky