fbpx

Sponzorovaný obsah

Výsledky UFC 218: Max Holloway vs Jose Aldo

Tento víkend môžeme označiť za „bomby šupy“ víkend, bol naozaj plný zaujímavých zápasov, či už na Bellatore 189, UF26 a na koniec aj výsledky UFC 218. A keď sme si mysleli, že brutálny knockout roka priniesol práve event Bellator v zápase Gaston Bolanos vs Rick Gutierrez, mýlili sme sa na plnej čiare a z tohto omylu nás vyviedol Francis Ngannou v zápase s Alistair Overeem.

Kompletné výsledky UFC 218

Hlavná karta

MAX HOLLOWAY porazil JOSE ALDO – technické KO 3. kolo, 4:51

Zmenu prejavu bolo na Jose Aldo vidieť od príchodu do klietky. Prvá vec čo bolo vidno, že sa nepozeral do zeme, ale na svojho súpera a to u Alda nebýva zvykom. Prvú minútu zápasu sa zámerne len bránil, bez akéhokoľvek úderu. A oproti prvému zápasu sa zdalo, že táto taktika prináša ovocie. Holloway sa snažil po celý čas Alda vyprovokovať no to sa mu nedarilo a Aldovi vychádzali údery spojené s obranou. No s pribúdajúcim tlakom od Hollowaya sa mu podarilo v treťom kole zlomiť Alda technickým KO, keďže Aldo príliš dlho ostal pasívny. Najväčšia slabosť Hollowaya bola jeho noha, ktorú Aldo spodnými kopmi nedostatočne využil. Holloway tak obhájil svoj titul v pérovej váhe.

Francis Ngannou porazil Alistair Overeem – Knockout 1. kolo, 1:42

Asi nik neočakával, že by tento zápas mal byť rozhodnutím rozhodcov, no že to bude tak rýchle ukončenie tiež. Francis Ngannou pri prvom vydarenom údere neľútostne vypol Alistaira Overeema. Tu su zbytočné slová, pozrite video.

Henry Cejudo porazil Sergio Pettis – jednohlasné rozhodnutie (3x 30-27) 3. kolo, 5:00

Cejudo sa za každým snažil Pettisa dostať na zem a tam potvrdil svoju prevahu. Počas celých 15 minút Sergio nenašiel recept ako zdolať svojho súpera.

Eddie Alvarez porazil Justin Gaethje – technické KO 3. kolo (3:59)

Eddie sľuboval atraktívny zápas a to sa mu s Justinom aj podarilo. Neskutočne bojovný zápas, ktorý mal ťah. Pre Gaethjeho to bol asi najťažší súper v jeho doterajšej kariére. Aj keď si obaja bojovníci neustále vymieňali údery, pre Alvareza bol najzraniteľnejši spodný kop od Gaeghjeho, ten si to celý čas uvedomoval. Minútu pred koncom posledného kola však Alvarezove údery priniesli ovocie a Gaethje padol na zem, kde ho Alvarez po drobnom zaváhaní dokončil.

Tecia Torres porazila Michelle Waterson – jednohlasné rozhodnutie (30-27, 2x 29-28) 3. kolo, 5:00

Atraktívny ženský zápas, kde Waterson bola skôr taktickou bojovníčkou a Torres aktívnejšom a rýchlejšou. Nakoniec vyhrala zápas Tecia Torres, ktorá po zápase vyhlásila, že chce titulový zápas proti novej šampiónke Rose Namajunas v slamovej váhe (strawweight).

Predzápasy

Paul Felder porazil Charles Oliveira – technické KO 2. kolo, 4:06
Yancy Medeiros porazil Alex Oliveira – technické KO 3. kolo, 2:02
David Teymur porazil Drakkar Klose – jednohlasné rozhodnutie (2x 30-27 , 29-28) 3. kolo, 5:00
Felice Herrig porazila Cortney Casey – viachlasné rozhodnutie (29-28, 28-29, 29-28) 3. kolo, 5:00
Amanda Cooper porazila Angela Magana – technické KO 2. kolo, 4:34
Abdul Razak Alhassan porazil Sabah Homasi – technické KO 1. kolo, 4:21
Dominick Reyes porazil Jeremy Kimball – submisia (rear naked choke) 1. kolo, 3:39
Justin Willis porazil Allen Crowder – technické KO 1. kolo, 2:33

Zdroj: mmafighting, mmajunkie

V texte môžu byť umiestnené odkazy na sponzorovaný obsah.