fbpx

Skroluj na článok

Ľudovít Klein

Attila Végh: Pre toto Lajoš nekopal! A reaguje na kritiku Kleinovho bývalého trénera

Attila Végh vysvetlil, prečo Lajoš Klein v súboji s Michaelom Trizanom nekopal. A reagoval tiež na kritiku Kleinovho bývalého trénera.

Fanúšikovia sa často pýtali, prečo Lajoš Klein v súboji s Michaelom Trizanom nekopal. Jeho high kick je povestný a je to jednoznačne najväčšia zbraň slovenského bojovníka. Šéftréner trnavského SFG Attila Végh v rozhovore pre šport.sk objasnil dôvod.

Attila Végh vysvetlil, prečo Lajoš Klein nekopal

„Ľudia sa pýtali, prečo nekopal. Nevedia však, že v pondelok má operáciu a mesiac nebude trénovať, pretože možno už v 1. kole si zlomil prst na nohe.“

Intenzívne sa tiež riešila kritika bývalého Kleinovho trénera Tomáša Bilišiča, ktorý sa prostredníctvom sociálnej siete negatívne vyjadril na taktiku a prístup zo strany Lajošovho trénerského tímu.

„Bývalý tréner Lajoša Tomáš Bilišič to nechápe, lebo v živote nestál v klietke. Teóriu pozná, pretože viedol mnohých zápasníkov, no boj v klietke neokúsil. Má za sebou súboje v džiu-džicu, avšak MMA je úplne iný šport a nevie to odborne vyhodnotiť. Beriem jeho vyjadrenie na vedomie, no nikam nás neposunie,“ reagoval Attila Végh.

Pripustil však do budúcna spoluprácu s Tomášom Bilišičom.

„Čomu však pomôže Bilišič obvineniami trénerov na Facebooku? Keď nám chce pomôcť, nech zavolá. Máme veľmi dobré vzťahy, môžeme si sadnúť a prebrať to. Tomáš by Lajošovi možno niečo dal, ale to on svojho času prišiel za mnou, že Lajošovi už nemá čo ponúknuť. Požiadal ma, nech Lajoš trénuje pod mojím vedením. Nevylučujem do budúcna spoluprácu s Tomášom. Neviem však povedať, či sa tak stane.“

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky