Stipe Miocic Jon Jones

Jones by po dlhom čase nebol kurzovým favoritom! Pozrite si prvé kurzy na superfight Miocic vs Jones a tiež na možnú odvetu Jones vs Reyes

Už v čase, keď Jon Jones porazil pri svojom návrate po rok a pol dlhej pauze Alexandra Gustafssona (december 2018), sa hovorilo o jeho možnom prechode do ťažkej váhy. V tom období bol už šampiónom ťažkej váhy Daniel Cormier, ktorý v prvom vzájomnom zápase porazil Stipe Miocica. Stávkové kancelárie vtedy Jonesa favorizovali pri možných stretoch s Cormierom aj Miocicom.

Veci sa však zmenili. Jones potom 3krát ubránil svoj titul poloťažkej váhy, keď postupne porazil na body Smitha, SantosaReyesa. V posledných dvoch súbojoch sa však čakali od Jona dominantnejšie výkony a nepočítalo sa s tým, že bude po veľmi vyrovnaných zápasoch tŕpnuť až do záverečného verdiktu. Na druhej strane, v ťažkej váhe sa situácia otočila a Stipe Miocic si zobral stratený titul od Daniela Cormiera po vyspelom výkone naspäť.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Prvé kurzy na potenciálny superfight Miocic vs Jones a odvetu Jones vs Reyes

Tentokrát je predbežným kurzovým favoritom Stipe, ktorý má kurzy na úrovni -160 (1,63). Na Jonesa je vypísaných +130 (2,30). Viac sa však očakáva, Miocic by mal najbližšie uzavrieť trilógiu s Cormierom. Nič ale nie je definitívne a v tak dynamicky fungujúcej organizácii, akou je UFC, sa veci môžu rýchlo zmeniť.

Vypísané sú tiež kurzy na možnú odvetu medzi Jonesom a Reyesom. Tu nie je vôbec prekvapením, že „Bones“ favoritom zostáva, no kvôli kvalitnému výkonu Reyesa išli kurzy na Jona vyššie. Konkrétne je to -220 (1,45) Jones a +177 (2,77) Reyes. Na porovnanie, v prvom prípade to bolo približne na hodnotách -440 (1,23) Jones a +350 (4,50) Reyes .

Jon Jones si s trénermi pozrel zápas s Reyesom zo záznamu. Toto je jeho reakcia na výsledok!

zdroj: mmamania , bjpenn , lowkickmma

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky