Vráti sa Karlos Vémola už o mesiac v Ostrave? Som pripravený, čakám na súpera, hlási Terminátor

Karlos “Terminátor” Vémola vyjadril túžbu vrátiť sa do klietky už na marcovom turnaji v Ostrave.

Karlos “Terminátor” Vémola od prehry v Zápase storočia s Attilom Véghom neabsolvoval ani jeden zápas. Okamžite sa podrobil operácii ramena, následne rehabilitoval, no už je v plnom tréningu.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Karlos Vémola sa chce vrátiť už v Ostrave

Aktuálne sa hovorí o tom, že návrat by mal český bojovník absolvovať v lete na Štvanici. No nebol by to “Terminátor”, keby vydržal čakať bez zápasu až do leta.

„Dúfam, že do klietky sa vrátim čo najskôr. Štvanica je pre mňa srdcová záležitosť, pretože sa mi ju vlani podarilo vypredať po 25 rokoch. Takže tá je pre mňa jasná,“  vyhlásil Karlos Vémola v rozhovore pre isport.cz.

“Terminátor” naznačil túžbu vrátiť sa do klietky ešte pred Štvanicou. Ťažko predpokladať, že by sa predstavil na OKTAGON Prime 4 v Košiciach, turnaji, ktorý sa uskutoční 25. apríla 2020. Logicky sa tak dá predpokladať, že by chcel bojovať už o mesiac na turnaji OKTAGON 16 v Ostrave.

„Chcel by som naskočiť do zápasu ešte pred Štvanicou, takže čakám na to, ako sa mi k tomu vyjadrí Oktagon. Čakám na súpera, ja budem pripravený,“ vyhlásil rázne “Terminátor”.

zdroj: isport.cz

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky