Mach Muradov

Mach Muradov: Di Chirico bol nebezpečnejší ako Jotko

Mach Muradov sa pripravuje na svoj tretí zápas v UFC. Ako vníma Poliaka Jotka a aký recept by na neho mohol fungovať?

Mach Muradov sa do UFC uviedol výborne. Taliana Alessia di Chirica porazil vo svojej premiére na body, Američana Trevora Smitha poslal k zemi efektným  KO a vyslúžil si bonus večera.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Mach Muradov: Di Chirico bol nebezpečnejší ako Jotko

Tretí zápas v UFC ho čaká 17. októbra. Jeho súperom je Poliak Krzysztof Jotko, ktorý má výbornú bilanciu 22-4 a za sebou trojzápasovú sériu výhier na body.
„Každý sme iný, on vyhráva väčšinou na body. Nemôžem ho porovnávať so Smithom, ale myslím si, že Talian bol o niečo viac nebezpečný ako Poliak, ale nechcem ho samozrejme podceňovať. On má fýzu, vcelku dosť vydrží, vie wrestliť, povedal by som, že je niečo ako Talian,” charakterizoval Muradov svojho súpera v rozhovore pre sport.cz.

Recept na Poliaka

Uzbecko-český bojovník načrtol, aký recept by na Jotka mohol zabrať.

„On nemá rád tlak. Má divný postoj, ale mne to bude sedieť. Pravačka alebo nejaký hák tam prejde. Alebo high kick, ktorý už dlho pripravujem, makám na ňom. V sparingoch s ľavákmi mi to vychádza. Ďalšie veci si pre neho ešte pripravíme. Bude to dobré, teším sa na zápas.  Pokiaľ to pôjde na body, tak vyhrám ja, pretože mu nebude sedieť môj pohyb,” prognózuje Mach Muradov.

Zaujímavosťou je, že Muradov sa chodí pravidelne pripravovať do poľského Ankosu, teda do krajiny svojho najbližšieho súpera. Nič na tom nezmení ani v tejto príprave.

„Do Poľska pôjdem na týždeň, potom tu máme sústredenie a potom zase na mesiac vyrazím do Poľska. Budeme makať. Chlapci v Poľsku Jotka poznajú, takže to bude v pohode.”

Muradov spraví všetko pre to, aby natiahol svoju víťaznú sériu 13 zápasov v rade a triumfom si zaistil miesto v TOP 15 svojej váhovej divízie v UFC. Naposledy prehral v decembri 2016 s Davidom Ramiresom na akcii XFN 2.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky