Kobe Bryant

NBA legenda Kobe Bryant včera tragicky zahynul. Celý športový svet je v šoku a pribúdajú aj reakcie z MMA komunity

Celý svet včera zaplavila smutná správa, že NBA superhviezda Kobe Bryant zomrel pri páde helikoptéry. K tomuto nešťastiu došlo v Kalifornii, neďaleko Los Angeles. Nehodu podľa dostupných správ neprežil nikto z deviatich ľudí, ktorí sa vo vrtuľníku nachádzali. Udalosť je o to hroznejšia, že spolu s Bryantom zahynula aj jeho 13-ročná dcéra, ktorá bola taktiež na palube. Príčiny nehody a ďalšie podrobnosti sa stále zisťujú.

41-ročný Kobe Bryant bol obrovskou osobnosťou nielen na basketbalových palubovkách, ale aj v osobnom živote. Patril medzi historicky najlepších NBA hráčov. Celú svoju kariéru strávil v slávnom drese Los Angeles Lakers a ukončil ju v roku 2016. Je na 4.mieste v historickom poradí NBA strelcov a celú súťaž vyhral spolu so svojim tímom 5krát. Mnohí jeho smrti stále nemôžu uveriť a pribúdajú aj reakcie od MMA bojovníkov. Bryant sa zúčastnil viacerých UFC turnajov a bol partnerom UFC sponzora BodyArmor.


Prvá Slovenská e-lekáreň

MMA komunita reaguje na tragickú smrť Kobe Bryanta

Jorge Masvidal: Obrovská ľútosť a úprimná sústrasť. Práve sme stratili super športovca #ripKobe

Michael Bisping: Je mi veľmi ľúto kvôli strate Kobe Bryanta a všetkých ďalších pasažierov tohto osudného letu. Zanechal za sebou odkaz, ktorému sa dokáže priblížiť len málokto. Pamätajte, zajtrajšok nie je garantovaný. Žite svoje životy!

Francis Ngannou: Hrozne smutné, odpočívaj v pokoji. Legenda, ktorá znamenala veľmi veľa pre obrovské množstvo ľudí. Budeš navždy zapamätaný ako šampión, ktorým si.

Derek Brunson: Jeden z najväčších športovcov všetkých čias. Odpočívaj v pokoji Kobe Bryant.

Michael Chiesa: TMZ práve informovali, že Kobe Bryant zomrel pri páde vrtuľníka. Dúfam, že to nie je pravda, ale ak je, tak vyjadrujem svoju úprimnú sústrasť jeho rodine a miliónom ľuďom, ktorých životy pozitívne ovplyvnil.

Israel Adesanya: Je to skrátka veľmi smutné… Práve som sa zobudil a počul som tie žalostné správy.

Dillon Danis: Odpočívaj v pokoji Kobe Bryant. Tvoj odkaz tu bude žiť naveky.

Ken Shamrock: Ak sú tie správy pravdivé, moje srdce je kvôli tejto strate zlomené. Moje myšlienky a sústrasť patria v tomto hroznom čase jeho rodine. Jeden z najlepších, ktorí túto hru kedy hrali.

Roy Nelson: Mal som tú česť, že som mohol sledovať, ako hrá basketbal jeden z najlepších v histórii. Posielam modlitby smerom k jeho rodine. RIP

Cormier vyzval Miocica na uzatvorenie trilógie >>>

zdroj: mmamania , as.com

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky