Pavol Neruda osobne a motivačne rozpovedal svoj príbeh a povedal aj to, prečo sa rozhodol založiť projekt OKTAGON MMA

Pavol Neruda osobne a motivačne rozpovedal svoj príbeh. Povedal aj to, prečo sa rozhodol založiť projekt OKTAGON MMA a akú ponuku dostal na jeho odkúpenie

Pavol Neruda poskytol pre portál BEZ FRÁZÍ osobnú, motivačnú a v neposlednom rade detailnú spoveď jeho života, začiatkov v biznisoch a rôznych projektoch, ktorých je ten nosný – organizácia OKTAGON MMA.

Priznám sa a poviem pravdu, po prvom vzhliadnutí dlhého textu som nečakal, že ho dočítam do konca a napíšem tento článok. No rozpravánie a príbeh zakladateľa a promotéra OKTAGON MMA je na toľko pútavý, že nie je možné sa od neho otrhnúť.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Pavol Neruda rozpráva o svojich osobných začiatkoch, biznisoch, či projektoch, ktoré rozvíja až po súčasnosť. K jeho najväčšiemu projektu a teda organizácií MMA patria aj ťažké začiatky, súperenie s konkurenčnou XFN, no nakoniec úspešnému biznisu. Detailné informácie o jeho osobnom a aj pracovnom živote sú veľkou motiváciou.

Celý text nájdete na stránkach BEZ FRÁZÍ alebo na odkaze tu >>>

Od jisté chvíle jsem přesvědčený, že člověk se stává tím, na co myslí.

Založenie organizácie OKTAGON MMA

Moje největší motivace, proč jsem chtěl spustit celou show, byla, aby svět poznal a pochopil lidi, kteří si vybrali MMA. Chtěl jsem ukázat nejen to, jak bojují, ale i to, jak žijí. Protože teprve pak si kdokoliv může uvědomit, že problémy, které řeší, nemusí být nepřekonatelné.

Díky kontaktům na Ilju, kterého každý respektoval a bez kterého bych nikdy nedostal šanci ukázat, co umím, jsem dostal možnost přejít na MMA akce.

Zásadní byl turnaj Fight Explosion v Rimavské Sobotě. Promotér mě poprosil, abych mu tam z Bratislavy odvezl i dva zápasníky, Róberta Pukače a Rastislava Hanulaye. Přišlo mi to jako šance udělat z toho něco víc a rozhodl jsem se, že o nich natočím video. Něco jako vlog, aniž bych s tím měl zkušenosti. Jen jsem nahrával, co dělají, a bylo to super. Dodnes to visí na YouTube jako první dokument o MMA na československé scéně. Jakkoliv tam vidím prvky amatérismu, tehdy jsem měl pocit, že se mi povedlo odevzdat story těch frajerů.

Takhle to začalo. Našel jsem si k tomu cestu sám.

Celý text nájdete na stránkach BEZ FRÁZÍ alebo na odkaze tu >>>

Ďalej rozpráva, aké ťažké boli začiatky organizácie a ako sa mohol “vykúpiť” z dlhov, ktoré v začiatkoch organizácia vykazovala.

Pamatuju si, že byl červen 2017, OKTAGON nefungoval ještě ani rok a já seděl s kamarádem v pražské restauraci Katr, kde si mě záměrně vyhlídnul jeden velmi movitý člověk. Na férovku mi oznámil, že chce udělat obchod a koupit náš projekt. Odpověděl jsem mu, že nic nebude.
„Dám vám dva miliony eur.“

Zmohl jsem se jen na to, že si odpověď rozmyslím. Kámoš, co byl v hospodě se mnou, mi hned říkal, ať to prodám, a já měl naštěstí dilema.

Zavolal jsem Ondrovi a ten měl taky po chvíli jasno.
„Hmm…“ Zapřemýšlel a po pár minutách řekl: „Ani hovno.“

Stačilo se uklidnit a došlo nám, že máme jiný plán. Tehdy to sice byla jen vize před turnajem OKTAGON 3, ale v našich hlavách měla mnohem větší hodnotu než dva miliony eur.

Na naše šťastie a takisto šťastie všetkých fanúšikov MMA k spomínanému obchodu nedošlo a my tak môžeme stále sledovať ťažkú prácu, ktorú pre nás všetkých táto organizácia prináša. Skvelé zápasy, bojovníkov a turnaje, na ktorých si užívame každý jeden zápas.

Posledný turnaj, ktorý sme sledovali bol OKTAGON 16 v Brne. Skvelý turnaj, skvelé ukončenia a zápasy. Kompletné výsledky nájdete tu >>>

Najbližšie nás čaká 17.10. turnaj OKTAGON 17, na ktorý sa momentálne začínajú predávať lístky!

Celý text nájdete na stránkach BEZ FRÁZÍ alebo na odkaze tu >>>

Zdroj: BEZ FRÁZÍ

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky