Jiří Procházka Aleksandar Rakič

Procházka vs Rakič? Jiří to berie ako veľkú výzvu. Súboj dvoch mladých dravcov, ktorí majú najvyššie ambície

Po víkende má UFC poloťažká váha nového kráľa. Prenechaný opasok Jona Jonesa si prevzal Jan Blachowicz po tom, čo v druhom kole knokautoval Dominicka Reyesa. Fanúšikov v posledných týždňoch zaujímalo tiež to, na koho by mohol najbližšie naraziť Jiří Procházka.

S prihliadnutím na naplánovaný súboj Thiago Santos vs Glover Teixeira to vyzerá tak, že veľmi reálnou možnosťou je Aleksandar Rakič. Najnovšie to potvrdil aj Jirkov tréner Martin Karaivanov.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Jiří Procházka vs Aleksandar Rakič záverom tohto roku?

„V podstate je to jednoduchá rovnica. 7. novembra je zápas Thiago Santos vs Teixeira. Blachowicz získal titul a priamo si povedal o Santosa ako odvetu. Myslím, že Santos aj vyhrá a pôjde s Blachowiczom. Neviem ako je na tom Reyes s nosom, ale ak je zlomený, tak určite bude do konca roku mimo. A nechceme čakať, ako dopadne Teixeira. Nemyslím, že by do konca roku dal ďalší zápas.

Nám prakticky nič iné nezostane, len zobrať Rakiča, ak chceme bojovať do konca roku. Prípadne niekoho v rebríčku za nami, ale tam toho veľa nie je a karty už sú rozdané.

Nechceme sa spoliehať na to, že by sme niekde mohli byť ako náhradníci. Radšej vyjednáme zápas Procházka vs Rakič. To nám tiež ponúkli. Jiří to berie ako veľkú výzvu. Bol by to taký súboj dvoch mladých dravcov.“

Procházka a Rakič majú potenciál predviesť divácky strhujúci zápas. My veríme, že s lepším koncom pre českého bojovníka. Po knokaute Oezdemira by to mohol byť ďalší veľmi cenný skalp, ale to už predbiehame. Najprv si počkajme na prípadné oficiálne oznámenie tohto súboja a na jeho dátum.

Jones posiela Adesanyovi drsnú odpoveď: Si moja štetka, momentálne by som ti doslova odtrhol ruku!

Zdroj: sport.tn.nova , foto: man-in

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky