Conor McGregor UFC 257

Prvé vyjadrenie McGregora po prehre na UFC 257. Rešpekt medzi ním a Poirierom potvrdzujú aj zábery zo zákulisia

Conor McGregor pred UFC 257 hovoril, že predvedie ďalšie majstrovské dielo. Nielen on, ale aj mnohí fanúšikovia si nepripúšťali, že to napokon môže skončiť jeho prvou knokautovou prehrou. Vyzápasený Dustin Poirier predviedol výborný výkon podporený veľmi dobre zvolenou taktikou. McGregorovi najprv zobral určitú silu za použitia wrestlingu a klinčov, potom pridával presné lowkicky a nakoniec svojho imobilného súpera ukončil sériou úderov pri pletive.

Conor McGregor a jeho včerajšie stanovisko po UFC 257

„Ďakujem vám všetkým za podporu. Nebola to moja noc/ráno, lenže bol to skvelý zápas, na základe ktorého je možné zlepšiť sa. Som nadšený veľkolepou trilógiou, ktorú teraz mám v rukách. Dustin je jeden pekelný protivník a teším sa na to, keď do toho znovu pôjdeme. Povznášam si teraz moju nohu a ducha na ceste domov! Boh nám všetkým žehnaj, príjemnú nedeľu.“

Mnohým sa páčilo to, ako sa Conor správal počas celého turnaja a čo z neho vyžarovalo. Aj keď ho prehra určite nesmierne bolí, ukázal svoju osobnostnú vyspelosť aj bezprostredne po nej, kedy je to najťažšie. On a Dustin svetu predviedli nielen veľkú šou v klietke, ale aj obdivuhodné správanie mimo zápasu, ktorým vyslali jasný signál. Dôkazom sú aj nasledujúce zábery zo zákulisia.

foto: dailymail

Divízni rivali Gaethje, Ferguson, Oliveira a Diaz reagujú na zápas Poirier vs McGregor 2. Nate Diaz vyzýva Poiriera!

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky