fbpx

Skroluj na článok

Bojan Veličkovič nechcel do strednej váhy kvôli Karlosovi, prezradil Ondřej Novotný

Ondřej Novotný: Vémolovi nie je jednoduché nájsť súpera. Nová hviezda organizácie aj kvôli nemu vycúvala zo strednej váhy

Ondřej Novotný v podcaste MMA Letem Světem 202 hovoril o náročnosti nájsť súpera pre Karlosa Vémolu. Nová hviezda organizácie dokonca aj s prihliadnutím na možný budúci zápas s Karlosom zamierila do nižšej váhovky.

Spolumajiteľ organizácie OKTAGON MMA a promotér Ondřej Novotný spomínal v podcaste MMA Letem Světem 202, že nie je jednoduché nájsť pre Karlosa Vémolu súpera v strednej váhe.

Najbližšie sa predstaví o titul na Štvanici proti Poliakovi Naruszczkovi, ktorý pre mnohých prekvapujúco zdolal Erica Spicelyho.

Novotný prezradil, že pôvodne mal proti Poliakovi v súboji o Vémolu stáť iný súper – Srb Bojan Veličkovič – nová hviezda, ktorá prichádza do OKTAGON MMA.

Ondřej Novotný o tom, že Veličkovič pravdepodobne aj kvôli Karlosovi vycúval zo strednej váhy

„Behom posledného turnaja som prezradil, že pôvodne ten zápas (pozn. proti Naruszczkovi) zobral Bojan Veličkovič. Povedal som mu, že jasné. Ale, že keď vyhráš, tak druhý zápas bude Karlos. Tak nechcem povedať, že z toho vycúval. Ale s trénermi povedal, že nie, že sa budú venovať 77. Len tým chcem povedať, že nie je jednoduché nájsť niekoho, kto proti Karlosovi v 84 pôjde,“ hovoril Ondřej Novotný.

Bojan Veličkovič sa pokúsi miešať vody vo welterovej divízii. Je to jeden z troch potenciálnych súperov, ktorých zmieňuje šampión David Kozma, proti ktorému možno bude v decembri obhajovať titul.

„Serbian Steel“, ako si hovorí Veličkovič, absolvuje svoju premiéru už o pár dní proti Emmanuelovi Dawovi (9-4).

Veličkovič bojoval v UFC, absolvoval tam šesť zápasov – z toho dvakrát vyhral, raz remizoval a trikrát prehral. Stál napríklad proti Darrenovi Tillovi (prehral po troch kolách na body).

Bojan Veličkovič bojoval tiež v PFL, kde sa mu ale vôbec nedarilo – raz vyhral, raz remizoval a až štyrikrát opúšťal klietku ako porazený.

Za sebou má dve víťazstvá v domácej srbskej organizácii SBC.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky