fbpx

Skroluj na článok

Vémola vs Ragozin

Uvidíme duel Ragozin vs Vémola? Ruská hviezda vysiela Terminátorovi jasný odkaz a deklaruje súhlas RCC.

V poslednej dobe sa v súvislosti s budúcim súperom Karlosa Vémolu čoraz častejšie skloňuje meno Mikhail Ragozin. 29- ročný ruský bojovník je bezpochyby jednou z najväčších hviezd ruskej organizácie RCC: V svetovom rebríčku Fightmatrix polo-ťažkej váhy momentálne figuruje na 45. mieste. S Karlosom mali naplánovaný súboj v máji 2019, ktorý však Karlos pár dní pred zápasom kvôli zraneniu zrušil. Po takmer dvoch rokoch sa zjavne opäť vody plánovania tohto zápasu rozprúdili. Samotní bojovníci, no aj organizácie OKTAGON MMA a RCC si vymenili na internete viacero odkazov. Najnovšie sa k zápasu Mikhail vyjadril v rozhovore pre portál MMA bez masky a z úst jeho trénera zaznelo aj jasné stanovisko RCC.

„Je čas skončiť všetky tieto rozhovory, hry na schovávačku a utekanie a ísť do klietky a tam ukázať, kto je ten silnejší. Už sa o to snažíme dva roky, tak poďme do tej klietky a ukážme, kto je silnejší. “

Po dohode s majiteľom aj riaditeľom RCC bude Mikhail uvoľnený, ak o to OKTAGON požiada a to aj v prípade následnej obhajoby. Mikhail nemá problém prísť do Českej republiky, aby nenastali žiadne pretenzie. My sme pripravení uvoľniť Mikhaila na boj, keď o tom budeme včas vedieť, tak máme jednoznačné povolanie od majiteľa aj riaditeľa organizácie.“

Ragozin poslednú dobu mnohokrát vyjadril skrze sociálne siete a rozhovory pre média skutočný záujem o tento súboj a jeho domovská organizácia zjavne nemá žiaden problém Mikhaila uvoľniť. Vyzerá to tak, že na ťahu je organizácia OKTAGON MMA spolu s Karlosom.

Takmer s istotou však vieme povedať, že najbližším súperom Vémolu bude Poliak Naruszczka, ktorý v boji o post titulového vyzývateľa porazil favorizovaného Spicelyho. Mnohí diváci však veria, že ďalší v poradí by mal byť práve Ragozin. Pre „Terminátora “by to bola príležitosť dokázať všetkým svoje svetové kvality a zavrieť tak ústa mnohých pochybujúcich.

 

Ilustračný obrázok- Instagram Mikhail Ragozin

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky