Karlos Vémola Attila Végh

Karlos Vémola k odvete s Attilom Véghom: Neviem, či chce 100-tisíc eur alebo aj väčší nezmysel, no verím v jeho dohodu

Karlos Vémola vstupoval do uplynulého roku krátko po ťažkej prehre s Attilom Véghom. Navyše musel absolvovať pár operácii, nakazil sa koronavírusom a problémy mal aj v osobnom živote. Záver roku 2020 mu však nakoniec vyšiel veľmi dobre. V rýchlom slede porazil Thomasa Robertsena, Václava Mikuláška a Alexa Lohorého.

Posledná výhra mu zároveň priniesla vytúžený titul strednej váhy. Celkové rozpoloženie „Terminátora“ je v súčasnosti oveľa lepšie ako pred niekoľkými mesiacmi. Poznáme však Karlosa a jeho ambicióznosť. V tomto roku chce nielen obhajovať opasok strednej váhy, ale získať aj titul v poloťažkej. No a to, že chce pritiahnuť Attilu Végha do klietky k odvete, o tom už počul snáď každý.Ukradnuté šampanské aj “chálovačky” z VIP stolov. Attila Végh spomínal na staré časy s Ivanom Buchingerom

Karlos Vémola chce byť aj v roku 2021 aktívnym zápasníkom

„Rad čakateľov na súboj so mnou je dlhý. Ďatelinka, Krištofič, plejáda cudzincov či ten blázon Pešta. Chcem aspoň 4-5 zápasov (v roku 2021) a titul aj v poloťažkej váhe. Budem prvý šampión dvoch váhových kategórií v Oktagone.“

Karlos v rozhovore pre šport.sk dodal, že pre budúcu odvetu s Attilom bude ochotný urobiť všetko, čo bude v jeho silách. Chce pokračovať vo vyhrávaní zápasov a získať titul poloťažkej váhy bude v tomto smere veľmi podstatné.

„Ak sa ešte niekedy chce vrátiť a ja budem mať opasok aj v poloťažkej váhe, nebude mať na výber. Ako bojovník a chlap sa nevyrovná s tým, že mám titul v jeho divízii a ani Oktagon či fanúšikovia by sa nestotožnili s tým, keby bojoval s nejakým ‚nazdárkom’. Keď sa raz vráti do klietky, ja tam budem čakať s titulmi prehodenými cez obe ramená.”

Vémola si veľmi nepripúšťa, že by k želanej odvete nemalo prísť. Uvedomuje si však, že Attila už nemá po zápasení takú chuť – z viacerých dôvodov – ako tomu bolo v minulosti. Musí to byť niečo špeciálne a Végh si určite počká na lákavú ponuku aj z hľadiska financií. No a samozrejmosťou je pre neho tiež návrat divákov do hľadísk.

„Vďaka tomu, že ma zdolal, má veľa sponzorov a nemusí zápasiť. Ako vraví, jedinou motiváciou na odvetu sú pre neho peniaze. Neviem, či chce 100-tisíc eur alebo aj väčší nezmysel, no verím v jeho dohodu s Oktagonom. Za päť a pol roka som vyhral 14 z 15 zápasov a ešte roky budem ‚terminovať’ ľudí. Budem najlepší v poloťažkej a jeho jedinou šancou, ako sa mi vyhnúť, bude zúfalý útek.”

Ondřej Novotný: Toto bol najkrajší zápas roka v OKTAGONE! Možno desaťročia

Zdroj: sport.aktuality , foto: isport

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky